Aygünler

Pages / About Us

İnşaat sektöründe proje üreten firmaların en büyük sorunları, bir proje için gereksinim duyulan yapı malzeme kalemlerinin oldukça fazla olmasıdır. İnşat yapı malzeme tedariği, firma yöneticiler için proje maliyetlerinin kontrol edebilmek için önemli bir konudur. Yüzlerce ürünün tedariği için yüzlerce firmadan teklif almak, değerlendirmek ve nakliyesini gerçekleştirmek, gerek zaman gerek daha yüksek maliyetler oluşturmaktadır. Sektörün beklentilerini iyi analiz eden firmamız, kurulduğu ilk yıllardan itibaren, bir projenin ihtiyaç duyabileceği tüm yapı malzeme, marka ve ürün çeşitliliğini bir arada sunarken, beraberinde sevkiyat çözümleri üreterek firmalar için alternatif bir çözüm ortağı olmayı başarmıştır.

Yapı malzeme tedariği ve lojistik çözümlerini, profesyonel ve deneyimli kadrosuyla organize eden Aygünler Yapı, her geçen yıl müşteri ekseni artarak büyüyor. Global değere sahip markalarla yapılan anlaşmalar ve beraberinde toplu satın almayla oluşturulan avantajlar, gerek bireysel gerek kurumsal müşterilerle paylaşılmaya devam ediyor.

Yapı Malzeme Satışı, doğru bir organizasyon, depolama ve sevkiyat tecrübesi gerektirir. Onlarca firmanın yüzlerce ürününün, tedarik edilmesi ve depolanması, satış sonrası hizmetlerinin verilebiliyor olmasını, uzun yıllara dayanan sektörel deneyimlerimize borçluyuz.

Aygünler Yapı, yapı malzeme satışlarında, firmalara özel, toplu satın alma avantajları oluştururken, sahip olduğu geniş araç parkıyla başarılı sevkiyat çözümleri üreterek, projelerin yapı malzeme tedariğindeki maliyetlerine, ciddi avantajlar sağlamaktadır.

Aygünler Yapı, bir inşaat projesi için ihtiyaç duyulabilecek yüzlerce kalem yapı malzemeyi, onlarca farklı marka ve yüzlerce çeşidi merkez depolarından karşılayabilmektedir. Onlarca markanın yüzlerce çeşidi tek bir depodan karşılarken oluşturulacak ekonomik sevkiyat çözümleriyle tanışmak için, merkez ofisimize bekliyoruz.

imgTel: 0 (212) 576 00 69