Aygünler

Pages / About Us

Aygünler Yapı özel bayilik anlaşmalarıyla global markaların ürünlerini, toptan satın alma ve dağıtım avantajlarını kullanarak, müşterileri için toptan yapı malzeme satışları gerçekleştirmektedir.

Aygünler Yapı İstanbul Merkez Depolarından direk sevkiyat çözümleriyle, bireysel ve kurumsal müşterilerine, tedarikte zaman ve maliyet avantajları sunarak inşaat sektörünün en büyük ve en ekonomik toptan satış operasyonlarını yürütmektedir.

Satış ve satış sonrası hizmetlerini titizlikle yürüten ve her geçen dönemde ülke genelinde yüksek proje değerine sahip projeler için, yerinde hizmet ve servis çözümü üretebilen altyapısıyla, müşterilerin istek ve beklentilerini karşılayan hizmetler üretmektedir.

Yapı Malzeme satışlarında firmalara sağlanan avantajlar, firmamızın servis ve satış sonrası müşteri hizmetlerini geliştirmiştir.

Yapı Malzeme Satışlarında uzun yıllara dayanan tecrübe ve müşteri memnuniyetini önceleyen servislerle siz değerli müşterilerimiz için avantajlar oluşturmaya devam ediyoruz.

Toptan yapı malzeme satışlarımız avantajlarından faydalanmak için, satış pazarlama departmanımız, beklentilerinizi karşılayacak çözümler üretmek için siz değerli müşterilerini bekliyor.

imgTel: 0 (212) 576 00 69