Aygünler

Pages / About Us


Aygünler Yapı, İnşaat sektörünün global marka değerine sahip firmalarının ürün ve hizmetlerini, toptan satın almanın avantajlarından yararlanan müşterileri için Lojistik Çözümlerde sunmaktadır. Her büyüklükte projenin tüm gereksinimlerini tek bir noktadan müşterilerine sunabilirken kaliteyi hesaplı ve güvenli nakliye çözümleriyle müşterileriyle buluşturarak tercih edilen firma olmayı başarmıştır.

Aygünler Yapı Lojistik hizmetleri, mağazalarında, toptan satışların, güvenli ve ekonomik sağlanması amacıyla kurulmuştur. Yüksek önem değerine sahip projelerin başarısında temel rolü olan lojistik hizmetlerinin önemini bilen Firma Kurucumuz Fikri Aygün, grubun kendi kaynaklarıyla oluşturduğu geniş lojistik araç parkıyla, tüm projeler için ihtiyaç duyulabilecek gereksinimlerin sevk ve transferinin güvenli yapılabilmesi için kurmuştur.

Firmamız tarafından her geçen yıl büyüyen araç parkımızla duyabileceği lojistik hizmetlerini, doğru zamanlama ve güvenli transferlerle uygulama alanlarına taşımaktadır. Firmanın projelere sağlamış olduğu lojistik destek hizmetleri, proje uygulamalarında, başarıya, güven ve koordinasyona sağladığı katkılarıyla Aygünler Yapıyı tercih eden firmalar arasındaki stratejik önemini korumaya devam etmektedir.

imgTel: 0 (212) 576 00 69