Aygünler

Pages / About Us

Aygünler Yapı, 1998 yılında Fikri Aygün tarafından kurulmuştur.

2000 li yıllara yaklaşırken tüm sektörlerde olduğu gibi, inşaat sektörü de önlenemez bir büyüme yaşanmıştır. Firma kurucumuz Fikri Aygün, sektörel büyümeyi ve oluşabilecek talepleri öngörerek, sektörün en büyük tedarikçisi hedefiyle, yapı malzeme satışları için 1998 Yılında İstanbul’da Aygünler Yapı markasını oluşturmuştur.

Yapı malzeme çeşitliliği ve yabancı firmaların Ülkemizdeki hızlı dağıtım kanalı arayışı, tedarik ve satış deneyimine sahip firmamızın kısa sürede fark edilmesini sağlamıştır. İnşaat sektörünün global marka değerine sahip firmalarıyla yapılan tedarik ve dağıtım anlaşmaları ile her geçen yıl ürün çeşitliliğini ve sektörel beklentileri karşılayacak hizmet sayımızı arttırarak büyüyoruz.

Gerek ulusal, gerek uluslararası firmaların global değerlere sahip markaların tek mağazada toplandığı avantajlı satış imkanları doğurmuştur. Onlarca markanın yüzlerce ürün çeşidiyle sektörde hızlı büyüyerek müşterileri ve tedarikçileri tarafından tercih edilen firma yeterliliğimizle hizmet ve servis ağlarımızı da genişletiyoruz.

Aygünler Yapı, satış ve teslim sonrası hizmetlerin de eksiksiz yerine getirilmesi konusunu da vazgeçilmez ilke olarak benimsemiştir Şirketimiz, profesyonel çalışmalarıyla oluşturduğu atılımcı kimliğiyle, faaliyetlerini genişletmek amacı ile sektörel yatırımlarına devam etmektedir.

Aygünler Yapı Mağazalarında, profesyonel yöneticiler, satış danışmanları ve mağaza müşteri temsilcileriyle tek mağazadan tüm beklentilerinizi karşılayacak hizmetler üretilir.

Mağazaya gelen müşterinin talebine göre ürünlerle ilgili her türlü teknik bilgilendirmeyi alabildikleri gibi, perakende alışverişler için alternatif özelliklere sahip ürünler arasında karşılaştırma yaparak, sektörel ürün uygulama tecrübesine sahip satış temsilcilerinden de, profesyonel destek alabilmektedirler.

Onlarca marka ürünün binlerce seçeneğinin alternatiflerle sunulduğu mağazalarımızda, bütçeye ve uygulama alanlarına göre perakende alışveriş imkânları sunulmaktadır.

Doğru ürünü, doğru fiyata bulabileceğiniz ve profesyonel destek alabileceğiniz mağazalarımız, avantajlı ürün satışlarıyla hızla büyümeye devam ediyor.

Firma Kurucumuz Fikri Aygün’ün, satış ve satış sonrası hizmetler üretirken, mutlak müşteri memnuniyetinin prensip alınması öğretisi, dürüstlüğün sektörümüzün en çok ihtiyaç duyulduğu erdem olduğu bilinci, firmamızı prensiplerine bağlılığıyla sektörün tercih edilen firması yapmıştır.

Gerek tedarikçilerimiz, gerek müşterilerimize, bizleri tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz.

imgTel: 0 (212) 576 00 69